Busem Kadın Giyim Markası

Busem 1994 yılından beri hazır giyimde faaliyet gösteren ve 8 alt şirketi olan bir aile grup şirketidir. Busem, kendisini artan talebe odaklanan bir marka olarak tanımlamaktadır. 26 yıllık geçmişe sahip marka, yurt içinde 855 ve yurt dışında 522 mağaza olmak üzere 1377 noktada satış yapmaktadır. 46 ülkeye ise bayiler kanalı ile 12 yıldır ihracat yapmaktadır .

Müzik, ekranlar, moda, renkler ve tarz sahibi müşteriler…

Busem, Kadın giyim üzerine toptan satış yapma sektöründe yeni bir mağaza konsepti oluşturarak mağaza içerisinde sunulan ürünlerin penceresi olan vitrinleriyle modayı belirlemektedir.

VİZYON

Toptan mağazacılık deneyiminde öncü bir şirket olmak.

MİSYON

İstanbul Ofisinde tasarım, koleksiyon hazırlama ve üretim olmak üzere müşterilerine hizmet veren Busem tekstil Örme, dokuma ve denim kategorilerinde müşteri taleplerine hızlı çözümler üretmek.

HEDEF KİTLE

Modayı takip eden genç kadın ve genç annelerden oluşmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

Busem genç insanların markasıdır. Bu nedenle ürünler her zaman gençlerin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yönelik belirlenir ve her bedenden kadına özgürce giyinme fırsatı sağlar. Yeni konseptiyle dikkat çeken Busem mağazasında gündelik kıyafetlerden spor kıyafetlere ve temel parçalardan sezonun en son trendlerine uygun ürünler bulunmaktadır.

İletişim

Merkez: Maltepe Mah. Gümüşsuyu Cad. Pk 34010 No:38 Topkapı-Zeytinburnu/ İstanbul

Mağaza: M. Nesih Özmen Mah. Kasım Sok. Pk 34160 No: 77/1 Merter/İstanbul

+ 90 850 550 34 21

info@busem.com.tr